Rp Comunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Rp Comunity

SA:MP
 
AcasaAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 [SUGESTIE] pedeapsa

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Admin
OWNERUL COMUNITATII ROLEPLAY
OWNERUL COMUNITATII ROLEPLAY
Admin


Numarul mesajelor : 80
Xp points : 5696
Data de inscriere : 15/03/2009

[SUGESTIE] pedeapsa Empty
MesajSubiect: [SUGESTIE] pedeapsa   [SUGESTIE] pedeapsa Icon_minitimeDum Aug 09, 2009 9:38 pm

Trebuie sa tinem cont de faptul ca mafia are doar chat OOC.Ei nu pot vorbi IC.Propun ca daca ei vorbesc IC pe /f sa se primeasca cate un warn la abatere pentru Non rp.Astept propuneri si sa ziceti si de ce daca nu sunteti de acord.De asemenea aceeasi pedeapsa pentru pd/fbi/ng/medics daca vorbesc OOC pe chatul IC /r sau /d Deci nu uitati.Doar serviciile statului au si OOC si IC.Celelalte NU.asa ca respectati asta
Sus In jos
https://rp-comunity.forumgratuit.ro
Serby
ADMIN SAMP
ADMIN SAMP
Serby


Numarul mesajelor : 51
Xp points : 5676
Data de inscriere : 15/03/2009
Localizare : Constanta (CT)

[SUGESTIE] pedeapsa Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE] pedeapsa   [SUGESTIE] pedeapsa Icon_minitimeDum Aug 09, 2009 11:17 pm

Admin a scris:
Trebuie sa tinem cont de faptul ca mafia are doar chat OOC.Ei nu pot vorbi IC.Propun ca daca ei vorbesc IC pe /f sa se primeasca cate un warn la abatere pentru Non rp.Astept propuneri si sa ziceti si de ce daca nu sunteti de acord.De asemenea aceeasi pedeapsa pentru pd/fbi/ng/medics daca vorbesc OOC pe chatul IC /r sau /d Deci nu uitati.Doar serviciile statului au si OOC si IC.Celelalte NU.asa ca respectati asta
Nu mi se pare o idee foarte buna.Este doar un chat daca e sa se faca si un chat ooc dar eu cred ca este bine cum e asa.
Sus In jos
FloRyn
ADMIN SAMP
ADMIN SAMP
FloRyn


Numarul mesajelor : 62
Xp points : 5650
Data de inscriere : 15/03/2009
Varsta : 30
Localizare : Brasov (BV)

[SUGESTIE] pedeapsa Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE] pedeapsa   [SUGESTIE] pedeapsa Icon_minitimeDum Aug 09, 2009 11:19 pm

Serby a scris:
Admin a scris:
Trebuie sa tinem cont de faptul ca mafia are doar chat OOC.Ei nu pot vorbi IC.Propun ca daca ei vorbesc IC pe /f sa se primeasca cate un warn la abatere pentru Non rp.Astept propuneri si sa ziceti si de ce daca nu sunteti de acord.De asemenea aceeasi pedeapsa pentru pd/fbi/ng/medics daca vorbesc OOC pe chatul IC /r sau /d Deci nu uitati.Doar serviciile statului au si OOC si IC.Celelalte NU.asa ca respectati asta
Nu mi se pare o idee foarte buna.Este doar un chat daca e sa se faca si un chat ooc dar eu cred ca este bine cum e asa.

IDEM
Sus In jos
https://rp-comunity.forumgratuit.ro
Admin
OWNERUL COMUNITATII ROLEPLAY
OWNERUL COMUNITATII ROLEPLAY
Admin


Numarul mesajelor : 80
Xp points : 5696
Data de inscriere : 15/03/2009

[SUGESTIE] pedeapsa Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE] pedeapsa   [SUGESTIE] pedeapsa Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 11:43 am

vad ca nu ati inteles /f(amily) este un chat OOC deoarece apare intre paranteze
/r(adio) si /d(epartaments) sunt chat-uri IC + faptul ca la sfarsit zice Over.Deci prin /f NU ai voie sa zici ,,Hai la jail" ,,Hai sa il omoram pe X' ca este considerat Metagaming.Iar eu am propus sa se pedepseasca cu cate un warn.Acum ca ati inteles sugestia mea va rog sa postati

@serby:Ce chat OOC sa se faca @ la mafii chatul OOC este /f restul ca chat OOC avem /irc
Sus In jos
https://rp-comunity.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





[SUGESTIE] pedeapsa Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE] pedeapsa   [SUGESTIE] pedeapsa Icon_minitime

Sus In jos
 
[SUGESTIE] pedeapsa
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rp Comunity :: Samp :: Aspecte tehnice-
Mergi direct la: